KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003161
nr 1600 3161
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, komposition. Olja på duk, 60x30, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:01:14
100 kr
150 kr